Consultant Imobiliar

Sc.Creative General Consulting.Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pieţei imobiliare
- Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
- Identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi
- Organizarea şi urmărirea întregului proces de tranzacţionare (negociere, documente necesare, soluţii de finanţare etc.) până la finalizarea sa
- Administrarea bazei de date cu proprietăţi
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie
- Raportarea activităţii
- Posibilitatea dezvoltării profesionale într-o organizaţie de talie mondială
- Mediu de lucru dinamic şi motivant
- Programe periodice de pregătire finalizate cu diplomă de absolvire a cursurilor de specialitate eliberată de o universitate canadiană
- Pachet compensatoriu şi comisioane competitive
- Pachetul complet de beneficii va fi prezentat în cadrul interviului

CERINTE

- Experienţă minimă in domeniul imobiliar
- Persoană dinamică, sociabilă şi motivată, dornica de asimilare cunostinte noi
-Implicare puternica, dorinta de munca, dorinta de-a construi o cariera in cadrul companiei noastre
- Cunoştinţe avansate de operare PC
- Abilităţi de negociere, comunicare
- Îmbinarea spiritului de echipă cu atingerea obiectivelor individuale
- Capacitate de valorificare a oportunităţilor de vânzare-inchiriere

BENEFICII OFERITE

-Telefon de servici

Creative Imobiliare,asa cum suntem cunoscuti isi desfasoara activitatea in sectorul 6 in domeniul imobiliar.Intrand pe piata cu un colectiv tanar si profesionist am reusit sa ne facem un nume intr-un interval destul de scurt.De aceea dorim sa ne extindem activitatea si sa-ti oferim posibilitatea sa te alaturi echipei noastre