Consultant Imobiliar

Royal Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati de munca in echipa ;
- Persoana dinamica si sociabila;
- Orientare spre rezultate, atitudine proactiva;
- Cu sau fara experienta in domeniul imobiliar;
- Carnet de conducere cat B(constituie un avantaj);
- Cunostinte operare PC;
- Limba engleza

CERINTE

- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea targetului de vanzari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + comision + carte de munca;
- Posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- Conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist;
- Telefon mobil
- Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Real Estate Imobiliare
Incepand cu anul 2002 Agentia Imobiliara ROYAL va ofera un nou serviciu prin implicarea sa directa in administrarea proprietatii dumneavoastra, pe baza de contract ferm.
Agentia Imobiliara ROYAL va ofera servicii de calitate bazate pe profesionalism, pentru vânzari, cumparari si închirieri garsoniere, apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale, industriale si de birouri.
Echipa noastra este formata din agenti imobiliari cu o vasta experienta in domeniu, permanent motivati si receptivi la variatele cerinte ale pietei imobiliare din Romania, poate sa ofere unui potential client:
Consultanta de specialitate
Promptitudine
Profesionalism