CONSULTANT IMOBILIAR

SC Euro Metropola Estate SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Prospectarea pietei imobiliare (identificarea, vizionarea, evaluarea si introducerea ofertelor in baza de date a companiei)
- Identificarea potentialilor clienti si mentinerea unei bune relatii profesionale cu acestia
- Participarea la negocieri
- Definitivarea formalitatilor legale in finalizarea tranzactiilor imobiliare

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj
- Abilitati de negociere
- Dinamism
- Putere de munca si determinare
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Permis auto (categoria B) si experienta in conducere de minimum 1 an
- Cunostinte medii de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern, dinamic si profesionist
- Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul companiei
- Autoturism de serviciu
- Telefon mobil
- Laptop si alta aparatura de ultima generatie.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie imobiliara