Consultant Imobiliar

CROSSPOINT FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare in vederea dezvoltarii propriului portofoliu de clienti.

- Identifica si contacteaza clienti noi.

- Prezentarea portofoliului propriu de oferte.

- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei.

- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.

- Acordarea de consultanta de specialitate.

- Negocierea si medierea contractelor de intermediere.

- Asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale.

- Promovarea imaginii firmei.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

- atitudine ¿can-do¿, fire energica,

- abilitati de comunicare, atitudine si tinuta profesionala,

- abilitati de organizator,

- cunostinte de limba engleza (nivel mediu de conversatie),

- cunostinte Microsoft Office, Outlook Express,

- experienta de minim un an in vanzari directe constituie un avantaj,

- carnet de conducere cat B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:

- comision din vanzari atractiv
- masina serviciu
- telefon mobil
- sistem de bonusuri.

Beneficii:

- Posibilitati de promovare,
- Mediu de lucru dinamic, profesional, tanar,
- Atmosfera placuta de lucru.

Descriere companie : Companie de real-estate, consultanta financiara si de afaceri. Desi este o companie relativ noua, Crosspoint Finance isi propune sa lege relatii de lunga durata cu clientii sai, bazate pe calitatea serviciilor, experienta si seriozitatea echipei si avand drept valori increderea, integritatea si onestitatea. Compania prezinta avantajul unui colectiv tanar, motivat si cu experienta relevanta in domeniu, ce asigura o comunicare deschisa si eficienta cu clientii in vederea cresterii profitului ambelor parti.