Consultant imobiliar

QUANTUM CONSULTING & MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv: Analiza si satisfacerea nevoii clientului prin consilierea acestuia si corelarea corecta intre cerere si oferta.

Responsabilitati:
-analiza cererii si ofertei din sursele existente
-corelarea corecta a cererii cu oferta
-prezentarea ofertelor adecvate personalizat fiecarui client
-asistarea clientilor pe durata derularii tranzactiei
-oferirea de servicii conexe clientilor companiei

CERINTE

Candidatul ideal:
Responsabil, independent si ambitios.
Capabil sa invete rapid si sa acumuleze cunostinte noi intr-un timp scurt.
Capabil sa lucreze la target.
Aspect business.
Cunostinte de baza utilizare PC si Internet.
Engleza nivel mediu.
Adaptabil la un mediu de lucru dinamic.
Carnet de conducere categoria B.
Interesat de dezvoltarea unei cariere de succes.
Experienta in domeniul imobiliar de cel putin 6 luni.
*Cv-urile care nu indeplinesc aceste conditii nu vor fi luate in considerare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix motivant-la nivel european(1000euro dupa cele 2 luni de proba-200 euro)
- comision din tranzactii
- telefon mobil
- camera digitala
- masina
- pregatire de specialitate recunoscuta
- posibilitate de promovare dupa criterii obiective

Companie de consultanta in domeniul imobiliar cu activitate pe plan intern si international.