CONSULTANT IMOBILIAR

NEOLAND REAL ESTATE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti o cariera intr-un domeniu de vanzari? Iti doresti sa-ti planifici timpul si sa fii rasplatit corect pentru munca depusa? Vrei sa ai o echipa tanara de profesionisti care te vor ajuta de cate ori vei avea nevoie?
Ce trebuie sa faci?
- Sa identifici si sa contactezi potentialii clienti;
- Sa-ti gestionezi ofertele in baza de date a companiei;
- Sa intermediezi vanzarea proprietatilor si sa incasezi comisionul;
Cauta-ne pe adresa www.neolandinvest.ro sa ne cunosti mai bine.

CERINTE

Candidatul pentru postul de consultant imobiliar trebuie sa aiba excelente abilitati de comunicare, sa aiba experienta in real estate, negociere si vanzare si, de asemenea, sa aiba abilitati de lucru in echipa. Obligatoriu permis de conducere, categoria B. Cunostintele de baza juridice, de arhitectura si urbanism sunt un atu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Comision de 30-40% din vanzari
-Masina de serviciu Logan, Renault Magane, Opel sau Bora full time;
-Telefon de serviciu full time;
- Logistica performanta;
-Birouri ultramoderne;

Compania imobiliara Neoland Real Estate sia inceput activitatea in 2006, concentrandu-se pe segmentul de terenuri din apropierea Bucurestiului. Incepand din 2008, compania s-a extins pe segmentele rezidential, birouri si spatii comerciale. In momentul de fata, Neoland are in oferta peste 2.000 de proprietati de vsnzare di inchiriere, atat pe segmentul vechi, cat si pe cel nou.