Consultant imobiliar

NEOLAND REAL ESTATE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colega sau Colegul nostru trebuie sa fie o persoana dinamica, serioasa foarte muncitoare, sa-si doreasca un venit de minim 1000 Euro/luna. Vrem sa avem un coleg de nadejde, cu simtul umorului, vrem sa lucram impreuna in echipa. Din acest motiv este necesar sa vrei si tu acelasi lucru. Trebuie sa ai permis de conducere, sa vrei sa adopti un stil vestimentar business.
Noi, cei care te asteptam suntem o echipa tanara, foarte serioasa, suntem profesionisti in domeniul imobiliar asa ca, de cate ori o sa ai nevoie de ajutor te vom sprijini in toate privintele. Compania Neoland dispune de o baza de date vasta de clienti, pe care o punem la dispozitie noilor nostri colegi. Daca prezentarea noastra te-a facut curios, te asteptam sa ne cunosti la sediul noastru din Cotroceni. Mai multe despre noi poti afla accesand www.neolandinvest.ro

CERINTE

Ce asteptari avem de la tine?
- sa stii cel putin o limba straina la nivel conversational;
- sa ai permis de conducere categoria B;
- sa fii o persoana dinamica si serioasa
Ce trebuie sa faci?
- Sa identifici si sa contactezi potentialii clienti;
- Sa-ti gestionezi ofertele in baza de date a companiei;
- Sa intermediezi vanzarea proprietatilor si sa incasezi comisionul;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi?
- Masina de serviciu full time;
- Telefon cu 450 min uncluse;
- O baza de date si programe specifice din care sa-ti extragi ofertele si clientii;
- Venituri lunare incepand cu 1500 Euro

Companie imobiliara care are ca activitate de baza intermedierea tranzactiilor cu terenuri si care si-a extins activitatea in domeniul tranzactiilor imobiliare cu apartamente si case de lux.