consultant imobiliar

VELES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cosultanta de specialitate in intermedierea tranzactiilor imobiliare dupa standarde profesionale

CERINTE

Angajam persoane cu si fara experienta de lucru in domeniu imobiliar .
Preferam absolventi de studii superioare care au mai lucrat in vinzari cu disponibiliate de program full-time.
Cunoasterea limbii engleze ,operare PC, permis de conducere sunt conditii obligatorii pentru angajare.

BENEFICII OFERITE

Recompense financiare atractive si motivante, salariu + comision, Telefon si masina de serviciu .Team-building -uri Curs de specialitate ,informari permanente,training -uri .

Compania VELES opereaza pe piata imobiliara din anul 1992 mentinindu-se in topul celor mai cunoscute si eficiente firme de profil. In decursul anilor am dobintit un bun renume datorita faptului ca investim permanent in capitalul uman al firmei ,suntem deschisi la tot ce inseamna inovatie in domeniu si mai ales datorita unor relatii de durata pe care le creem cu clientii nostri Alaturi de noi vei deveni un profesionist si un cistigator !