CONSULTANT IMOBILIAR

SC EDIL REAL ESTATE.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste si planifica relatia cu dezvoltatorii/proprietarii de constructii din piata;
Dezvolta si administreaza baza de date cu clienti;
Vizioneaza si prezinta proprietatile imobiliare;
Pregateste si negociaza contractele;
Promoveaza imaginea si ofertele firmei;
Studiaza piata imobiliara in vederea identificarii de noi oportunitati.

CERINTE

Abilitati de comunicare si negociere;
Abilitati de munca in echipa;
Orientare spre rezultate, atitudine proactiva;
Carnet de conducere cat B(constituie un avantaj).
Experienta poate fi un avantaj dar nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Suntem, asa cum ar spune-o multi, o companie care respecta “calitatea”, o organizatie condusa de Pasiunea pentru Excelenta, iar munca alaturi de echipa noastra reprezinta o provocare permanenta. Experienta ne asigura ca putem merge mai departe promovând calitatea. Incurajam initiativa si puterea de a invinge.
Iar cel mai important lucru este cautarea continua a PASIUNII personale, un ingredient cheie pentru a umple golul dintre vise si succes.