Consultant Imobiliar

SC.IMOB L&C CONSULTING S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- persoana dinamica
- rezistenta la program prelungit
- dorinta de afirmare

BENEFICII OFERITE

oferta se discuta in ziua interviului

IMOB L&C CONSULTING este o agentie imobiliara cu experienta in domeniul imobiliar oferind clientilor servicii profesionale. Principiile de baza dupa care se coordoneaza echipa IMOB L&C CONSULTING sunt:

* seriozitate;
* calitate;
* promtitudine;

Echipa noastra este formata din agenti imobiliari cu o vasta experienta in domeniu , profesionisti , permanent motivati si foarte receptivi la variatele cerinte ale pietei imobiliare din Romania, poate sa ofere unui potential client:

* consultanta de specialitate;
* promptitudine;
* profesionalism;
* eficienta;

IMOB L&C CONSULTING intentioneaza sa puna la dispozitia clientilor, un pachet de servicii cat mai complet, cu ajutorul caruia, cei interesati sa tranzactioneze imobile, sa realizeze aceasta operatiune ?n siguranta, iar prin parteneriatele pe care le dezvoltam, reusim sa obtinem facilitati pentru clienti.

SERVICII:

* Baza de date cu oferte imobiliare, la care aveti acces gratuit;
* Abordare profesionala;
* Adaptare la cerintele fiecarui client;
* Publicitate gratuita prin toate mijloacele media de promovare (publicatii de specialitate, ziare de mica si mare publicitate, bannere, internet, etc.);
* Evaluare proprietati si studii de marketing imobiliar;
* Asistenta si consultanta civila, intocmiri acte notariale, cadastru, inscrieri de imobile la Birourile de Carte Funciara, asistenta la intocmirea contractelor de vanzare-cumparare, etc.;
* Evaluarea tehnica si juridica a imobilelor care fac obiectul unei tranzactii imobiliare
* Asistenta pentru intocmirea documentatiei necesare la efectuarea tranzactiilor imobiliare
* Instiintarea clientilor asupra obligatiilor administrative si fiscale ce rezulta in cazul incheierii unei tranzactii imobiliare
* Informare asupra preturilor si tendintelor din piata imobiliar
* Informatii puse la dispozitia clientilor, referitoare la ofertele noi aparute pe piata imobiliar
* Asistenta la negocieri
* Credite imobiliare si ipotecare
* Consultanta imobiliara
* Prezentari media
* Promovarea proprietatilor prin diverse canale de publicitate specifice agentiei.
* Autonomie deplasare clienti cu autovehicule \\\\\\\"LCimobiliare\\\\\\\";