Consultant imobiliar

EUROCASA ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vederea dezvoltarii cu succes a companiei, dorim sa angajam consultanti imobiliari pentru departamentele vanzari terenuri si inchirieri rezidential.

Vor fi selectionate numai CV-urile care corespund profilului postului.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Descrierea Postului:
- prospectare de piata;
- dezvoltarea relatiei cu clientii companiei;
- realizarea unui buget de vanzari;
- dezvoltarea afacerii in cadrul departamentului alocat;
- negocierea, incheierea si derularea contractelor cu clientii companiei;

CERINTE

- varsta peste 22 de ani;
- experienta de minim 6 luni in domeniul imobiliar;
- abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- cunostinte operare PC;
- perseverenta, motivatie, initiativa, dinamism;
- permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

se ofera:
- conditii de lucru occidentale intr-o echipa tanara, motivata si foarte bine organizata;
- logistica de ultima generatie;
- publicitate agresiva;
- training si sustinere profesionala si financiara;
- autoturism 2007;
- telefon mobil - minute incluse;
- salariu si comision motivant.

Compania imobiliara EUROCASA ESTATE este prezenta pe piata din 1992, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini prin furnizarea serviciilor de consultanta imobiliara specializata.
EUROCASA ESTATE se bazeaza pe experienta de 14 ani in domeniul investitiilor imobiliare a managerului general dar si pe o echipa de 18 consultanti imobiliari pregatiti la cele mai inalte standarde profesionale dar si cu o experienta de peste 10 ani in acelasi domeniu imobiliar. Echipa noastra se afla intr-o continua specializare si perfectionare. Suntem convinsi ca prestarea unui serviciu de calitate este cea care diferentiaza agentiile imobiliare si de aceea oferim clientilor nostri calitate prin experienta si profesionalismul echipei, prin confidentialitate, prin promptitudine, prin seriozitate si nu in ultimul rand prin corectitudine.