Consultant imobiliar

Contexpert Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si actualizarea bazei de date de proprietati si a portofoliului de clienti
- Prezentarea proprietatilor din baza de date
- Asistarea derularii si finalizarea tranzactiilor
- Consultanta imobiliara
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- Avantaj - studii superioare, eventual economice
- Cunostinte PC - nivel avansat MsOffice
- Experienta in domeniul imobiliar/spatii pentru birouri de minim 2 ani
- Limba engleza - nivel mediu-avansat
- Aptitudini de negociere, comunicare, persoana axata pe rezultate si client
- Capacitatea de a lucra cu termene-limita

BENEFICII OFERITE

Masina si telefon de serviciu, traininguri, pachet salarial motivant.

Contexpert Research recruteaza pentru clientul sau,Europroperty Development un consultant imobiliar.
Europroperty Development este specializata in furnizarea de servicii de consultanta imobiliara in Romania. EuroProperty Development beneficiaza de o expertiza internationala si o cunoastere locala vasta a pietei imobiliare romanesti. Serviciile oferite de noi sunt adaptate in functie de cerintele fiecarui client, fie companie ,fie investitor. Oferim clientilor nostri servicii premium de consultanta in domeniile imobiliar,financiar,legislativ si investitional, identificand in beneficiul lor cele mai bune oportunitati.

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Pentru mai multe detalii accesati:
www.europroperty.ro
www.contexpert.ro