Consultant imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ESTI o persoana ambitioasa, orientata catre rezultate…
Daca VREI sa iti stabilesti singur nivelul veniturilor…
Daca POTI sa te autodepasesti continuu…

Atunci ACCEPTA PROVOCAREA noastra si aplica ACUM la pozitia de CONSULTANT IMOBILIAR!!!

Responsabilitati aferente postului:
-crearea unui portofoliu de bunuri imobiliare puse in vanzare sau disponibile pentru inchiriere, in conformitate cu target-ul companiei;
-crearea unui portofoliu de clienti;
-negocierea contractelor;
-incheierea contractelor de parteneriat.

CERINTE

Profilul candidatului:
-persoana energica, ambitioasa, comunicativa, orientata spre client, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire;
-persoana persuasiva, cu bune abilitati de negociere;
-student/absolvent de facultate cu profil economic;
-cunostinte operare PC (WORD, EXCEL, INTERNET);
-cunoasterea limbii engleze;
-perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
-experienta in vanzari de minim 1 an, experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Remunerare si alte avantaje:
Acitivitatea de consultanta imobiliara poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute, recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision.
Alte avantaje: telefon de serviciu, masina (in functie de rezultate), lucrul intr-o firma in plina ascensiune, alaturi de o echipa tanara si dinamica.