Consultant Imobiliar

LON Imob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. LON Imob Consulting S.R.L
Agentia Imobiliara LON Imob Consulting, cu punctul de lucru in Berceni-str. Iriceanu Ion langa statia de metrou Aparatorii Patriei, angajeaza pentru postul de Consultant Imobiliar, colaboratori CU/FARA experienta, seriosi, motivati, perseverenti, dispusi la program prelungit, reprezentand un avantaj cunoasterea unei limbi straine si carnetul auto.
Conditiile oferite sunt: contract de munca, telefon, birou.
Salarizarea se face pe baza de comision progresiv, posibilitate salariu fix+comision.

CERINTE

Consultant Imobiliar, colaboratori CU/FARA experienta, seriosi, motivati, perseverenti, dispusi la program prelungit, reprezentand un avantaj cunoasterea unei limbi straine si carnetul auto.

Agentia Imobiliara LON Imob Consulting, angajeaza pentru postul de Consultant Imobiliar, colaboratori CU/FARA experienta, seriosi, motivati, perseverenti, dispusi la program prelungit, reprezentand un avantaj cunoastarea unei limbi straine si carnetul auto.

Salarizarea se face pe baza de comision progresiv.