Consultant Imobiliar

Imo

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea pieţei imobiliare;
-Intermedierea tranzacţiilor imobiliare;
-Identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi;
-Organizarea şi urmărirea întregului proces de tranzacţionare;
-Administrarea bazei de date cu proprietăţi;
-Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie;
-Raportarea activităţii;

CERINTE

-Intermedierea relatiei dintre vanzator si cumparator sau intre proprietar sichirias;
-Crearea unei baze de date de vanzatori;
-Identificarea persoanelor care doresc sa faca achizitii imobiliare;
-Gasirea de nise pe piata pentru dezvoltarea de parteneriate;
-Conştiinciozitate viz-a-vis de sarcinile pe care le are de îndeplinit;
-Adaptare la nevoile clientului;
-Va respecta programul de lucru conform normelor interne ale agentiei;
-Raspunde in timp util solicitarilor clientului;
-Programeaza din timp, de comun acord vizionarile;
-Prezinta punctualitate si seriozitate fata de client si nu numai;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitatea de a invata lucruri noi
Training in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI