Consultant imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul imobiliar are responsabilitatile de a:
- asigura intermedierea tranzactiilor
- indeplini solicitarile clientilor in mod profesionist
- corela piata ofertelor cu cea a cererilor
- indruma si sprijini clientii in procesul de tranzactionare - verifica documente din punct de vedere juridic
- stabili vizionari
- cauta cele mai bune oferte imobiliare, asista la notariat in cadrul tranzactiei.

CERINTE

Cerintele postului presupun:
- documentare continua privind noutatile din domeniu
- participarea la training-urile interne sau externalizate oferite de companie in vederea pregatirii profesionale
- abilitati excelente de comunicare
- atitudine proactiva, perseverenta
- dedicat obiectivelor propuse si nevoilor clientilor
- experienta nu este obligatorie, insa reprezinta un atuu
- permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- suportul optim pentru desfasurarea activitatii
- mediu de lucru placut
- reale posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala
- pachet salarial (fix plus comisioane si bonusuri de performanta)
- posibilitatea renegocierii contractului periodic, in functie de performante.

Suntem o companie imobiliara de succes, ce activeaza pe piata de mai bine de sapte ani, avand in portofoliu clienti si oferte premium.
Cultura noastra organizationala se bazeaza pe profesionalism, perspicacitate si promptitudine.
Credem in angajatii nostri si investim constant in perfectionarea acestora.