consultant imobiliar

II PARTNERS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TE CONSIDERI O PERSOANA CU INITIATIVA SI CAUTI UN MEDIU PROFESIONIST IN CARE SA TE MANIFESTI?
ACUM TI SE OFERA ACEASTA OPORTUNITATE.
Agentia imobiliara The Client Factory cauta candidati pentru pozitia de consultant imobiliar

Profilul Postului
• prospectarea continua a pietei imobiliare
• identificarea de cereri si oferte noi
• stabilirea contactelor cu solicitantii/ofertantii
• pregatirea,prezentarea si mediatizarea ofertelor
• administrarea bazei de date
• stabilirea intalnirilor prin intermediul telefonului sau direct pe teren

CERINTE

Profilul candidatului

• Punctual ,perseverent
• Autodidact
• Tolerant la frustare
• Atitudine proactiva
• Bun observator al pietei imobiliare
• Atitudine de invingator
• Responsabil
• Experienta in vanzari directe (avantaj)
• Capacitate de invatare , abilitati de comunicare
• Usurinta de a comunica cu persoane straine
• Studii superioare(avantaj)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• mediu de lucru dinamic, motivant si prietenos
• programe de pregatire
• decontare transport
• telefoane cu minute incluse
• remuneratia se face prin COMISIOANE progresive in functie de targetul atins

The Client Factory, localizata in Piata Victoriei, o echipa tanara,dinamica, conceputa astfel incat sa ofere clientilor toate informatiile necesare pentru a-si fundamenta deciziile imobilare .
Evolutia dinamica inregistrata de piata afacerilor autohtone,impune o noua viziune si o noua abordare din partea unei companii de consultanta imobiliara,caracteristici pe care le veti gasi la noi.
Agentia imobiliara The Client Factory, pune la dispozitia clientului,o gama larga de servicii imobiliare: inchirieri/vanzari/cumparari pe segmentul rezidential si de birouri in interiorul inelului median al Bucurestiului.
Experienta echipei noastre se bazeaza pe combinatia dintre profesionalism,exigenta si flexibilitate.
Sustinem comunicarea,interactionam cu clientii nostri identificam impreuna si oferim intotdeauna solutii adaptate stilului, nevoilor si cerintelor acestora.
The Client Factory, isi mobilizeaza cunostintele,resursele si experienta pentru succesul clientilor si angajatilor sai.

DESCRIEREA FIRMEI

management,consultanta