Consultant HR

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si derularea procesului de recrutare si selectie conform standardelor interne si a specificatiilor furnizate de catre Client;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Mentinerea si dezvoltarea bazei de date;

CERINTE

- Absolvent al facultatii de psihologie sau sociologie;
- Experienta de minim 2 ani in domeniul HR;
- Constituie un avantaj experienta in Executive Search;
- Experienta in derularea proiectelor de Assessment Center reprezinta un avataj;
- Cunosterea limbii engleze la nivel avansat;
- Cunostinte de operare PC - MS Office;
- Persoana dinamica, cu abilitatati de comunicare si aptitudini organizatorice.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv
Mediu de lucru profesionist si dinamic.

MANSOON OUTSOURCING este o companie internationala de resurse umane specializata in Executive Search si oferirea de servicii de capital uman.