Consultant HR

Ensight Management Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza si executa la timp si in limita de buget o varietate de proiecte HR
Cerceteaza, colecteaza si prelucreaza de date
Pregateste rapoarte pentru client
Dezvolta portofoliul de produse si servicii pentru clienti

CERINTE

Absolvent studii superioare
Minim 2 ani experienta in domeniul resurselor umane
Limbi straine: engleza – nivel avansat; inca o limba straina
Cunostinte operare PC – MS Office
Abilitati de lucru simultan pe mai multe proiecte/ activitati
Flexibilitate si adaptabilitate, orientare spre rezultate
Abilitatea de a lucra in echipa
Abilitatea de a comunica eficient in scris si oral, intr-un mod adecvat situatiei

Ensight Management Consulting este liderul local in domeniul consultantei in management prin cifra de afaceri si numar de angajati. Compania a evoluat si a crescut constant incepand cu anul 2000. In 2006, Ensight a realizat o cifra de afaceri de 2,7 milioane euro si o crestere de 125%.
Ensight ofera clientilor si solutii integrate de afaceri bazate pe competente multidisciplinare si complementare in management, finante, IT, juridic, marketing, HR si achizitii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.