CONSULTANT HR

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Identificarea nevoilor de formare si perfectionare ale salariatilor, in conformitate cu strategia si politica bancii.
 Conceperea, planificarea si livrarea programelor de training (structura curs, suport didactic, program desfasurare).
 Monitorizarea si analiza impactului programelor asupra angajatilor.
 Administrarea activitatii de evaluare si dezvoltarea profesionala a angajatilor.

CERINTE

 Studii superioare;
 Cunostinte foarte bune de limba engleza, scris si vorbit;
 Vitalitate, nivel ridicat de energie, optimism;
 Foarte bune abilitati inter-personale, capacitatea de a comunica cu diverse personalitati, flexibilitate;
 Abilitati organizatorice;
 Respect si apreciere pentru munca celorlalti indiferent de natura si complexitatea acesteia;
 Capacitate si dorinta de a lucra in echipa si pentru echipa;
 Experienta ca generalist de resurse umane (constituie avantaj).

Misiunea LIBRA BANK este sa ofere pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor tale financiare. Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie, este un partener financiar, care te asculta, te intelege si iti ofera solutiile cele mai potrivite.