Consultant HR

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si derularea procesului de recrutare si selectie conform standardelor interne si a specificatiilor furnizate de catre Client;
- Gestionarea relatiei cu Clientii;
- Mentinerea si dezvoltarea networking-ului.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in recrutare de minim 2 ani;
- Constituie un avantaj experienta in Executive Search;
- Cunosterea limbii engleze la nivel avansat;
- Cunostinte de operare PC - MS Office;
- Persoana dinamica, cu abilitatati de comunicare si aptitudini organizatorice.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
Mediu de lucru profesionist si dinamic.

MANSOON OUTSOURCING este o companie internationala de resurse umane specializata in Executive Search.
Daca sunteti dinamic, dornic de afirmare si dezvoltare, motivat in construirea unei cariere solide, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra insotit de scrisoare de intentie.
Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru: www.mansoon.ro