consultant - Grawe Romania

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atrage noi clienti, dezvolta si mentine relatii stranse cu clientii actuali ai companiei.
Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei.
Sustine Sales Manager-ul in activitatile de vanzare si in indeplinirea target-ului.
Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.
Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata, negociaza conditiile de vanzare catre clienti.
www.grawe.ro

CERINTE

-Studii superioare in curs sau finalizate
-Persoana activa, serioasa,orientata catre client, perseverenta, responsabila
-Abilitati de comunicare excelente
-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-Reuseste de cele mai multe ori ceea ce si-a propus
-Persoana capabila de automotivare, energica
-Experienta in vanzari constiue un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Sistem antrenant de bonusuri si prime.

Alte beneficii:
- cursuri de pregatire,
- posibilitati de avansare,
- atmosfera placuta de lucru.
Cautam si sustinem performanta angajatilor nostri.

Program de lucru flexibil - full time sau part time