CONSULTANT FONDURI STRUCTURALE

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura consultanta necesara in elaborarea proiectelor de finantare, identificand cat mai corect nevoile si necesitatile beneficiarului

Realizeaza documentatia necesara obtinerii finantarilor europene

Dezvolta, asigura si mentine legatura optima si eficienta cu beneficiarului atat inainte cat si dupa castigarea licitatiei de proiecte

CERINTE

Absolvent studii superioare profil economic, juridic sau tehnic

Experienta anterioara ca specialist/consultant in obtinerea de fonduri europene(ex: programele Phare, SAPARD, ISPA)

Cunostinte de limba engleza la nivel avansat (OBLIGATORIU!)

Cunostinte la nivel mediu a unei alte limbi de circulatie internationala (franceza, germana, spaniola) constituie un avantaj

Excelente abilitati de comunicare si persuasiune, flexibilitate si adaptabilitate

Motivatie ridicata, bune abilitati de autoorganizare a activitatii, dorinta de crestere profesionala

Nivel ridicat al capacitatii de asimilare de noi cunostinte si informatii

Spirit de echipa si loialitate

Rezistenta la stress, capacitate prelungita de lucru, dinamism

Cunostine avansate de utilizare a pachetului MS Office (OBLIGATORIU!)

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv (in functie de nivelul de expertiza si performantele obtinute)
-posibilitate de a lucra in cadrul unei importante firme de consultanta, aflata in plina crestere la nivel national, si de a evolua din punct de vedere profesional

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o importanta companie de consultanta, aflata in plina crestere la nivel national.