Consultant fonduri europene nerambursabile

EGY.R.INTERNATIONAL PROJECT CONSULTING S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste dosarul cererii de finatare:
-completeaza cererea de finantare;
-redacteaza planul de afacere impreuna cu analiza economico-financiara - previziuni economice;
-mentinerea legaturilor cu beneficiarii si colaboratorii;
-completarea dosarului cererii de finantare cu toate documentele obligatorii precum si cele axene.
-depunerea documentatiei pentru proiecte europene la organismele abilitate;
-project management - implementare - asistenta licitatii, dosare de achizitii si dosare de plati.
- capacitatea de a acorda consultanta viitorilor beneficiari in domeniul programelor de finantare.

CERINTE

-experienta in domeniu 1-3 ani;
-abilitati de operare pe calculator (Word, Excel, Power Point);
-foarte buna cunoastere a legislatiei si contextului socio-economic romanesc;
-abilitati de comunicare foarte bune;
-foarte buna cunoastere a sistemului de management, implementare a proiectelor europene.
-cunosterea limbii engleze;
-seriozitate, corectitudine, spirit de initiativa , capacitate decizionala si spirit de echipa (sunt atribute absolut necesare unui consultant / manager de proiect pentru a lucra in echipa si-a finaliza proiectele incepute );
- confidentialitate, fidelitate, loialitate fata de companie.

BENEFICII OFERITE

- procent din realizari (in conditiile unei bune pregatiri, se poate ajunge la minimum 1500-2000 euro/proiect) in functie de valoarea eligibila a proiectului;
- mediu relaxant si placut;
- program flexibil;

Este o societate comerciala cu capital romanesc integral privat, avand ca obiect principal de activitate furnizarea de servicii in domeniul consultantei in management si afaceri.
EGY.R.INTERNATIONAL PROJECT CONSULTING S.R.L- consultant fonduri europene ofera servicii in domeniul consultantei pentru obtinerea de finantari nerambursabile.
Valorile companiei noastre sunt:
-profesionalism;
-creativitate;
-calitate;
-initiativa.