CONSULTANT FONDURI EUROPENE - IMPLEMENTARE

SC Spiri Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Organizarea procedurilor de achizitii si consilierea beneficiarilor in realizarea acestora;
• Monitorizarea activitatilor in vederea implementarii proiectelor conform graficelor;
• Gestionarea relatiilor cu clientii si cu institutiile
• Intocmirea documentatiilor specifice implementarii proiectelor, intocmire documentatie achizitie cu publicare SEAP(lucrari si dotari, intocmire documentatii achizitie-selectie achizitii-selectii oferte)(asistenta tehnica,publicitate,audit,intocmire rapoarte de progres trimestrial la sfarsit,intocmire cereri de rambursare): dosare de achizitie, dosare de plata, rapoarte, notificari, acte aditionale etc;

CERINTE

• Experienta in domeniul consultantei fondurilor nerambursabile - minim 5 ani;
• Studii superioare finalizate economice;
• Cunostinte de operare PC – Microsoft Office;
• Bune cunostinte de limba engleza - scris, citit, vorbit;
• Carnet de conducere categoria B - constituie un avantaj.
Abilitati si aptitudini necesare:
• Capacitatea de a lucra organizat cu termene limita;
• Seriozitate, orientarea spre rezultate si dorinta de perfectionare in domeniul consultantei pe fonduri nerambursabile;
• Abilitati de comunicare si organizare;
• Spirit de echipa, deschidere spre schimbare

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu.

Firma de proiectare constructii civile si industriale cu experienta de 22 ani in domeniu ( sediul in Bucuresti).Pentru mai multe informatii vizitati site nostru www spiricom.ro