Consultant finaniar/consultant vanzari

NEAPOLIS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea şi dezvoltarea portofoliul de clienţi (contactare clienţi noi, întocmire baza de date, vânzări B2B)
Stabilireaî ntâlnirilor cu potenţialii clienţi
Crearea ofertei, negocierea contractelor, întocmirea documentelor comerciale necesare
Răspunde de urmărirea încasarii sumelor datorate de către clienţi
Participă activ la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări

CERINTE

Studii superioare/ medii (diploma de bacalaureat)
Capacitate de autonomie pe post: autoorganizare, implicare şi iniţiativă
Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii
Abilităţi de vânzare şi negociere
Personalitate proactivă, dinamică, energică

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu performanţele
Mediu profesional şi competitiv
Cursuri de perfecţionare profesională
Dezvoltare profesionala
Oportunitati reale de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie in plina dezvoltare.
Orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin in afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui aspiratiile in realitate. Daca esti orientat(a) spre solutii, responsabil(a) si pui pasiune in ceea ce faci, poti reusi impreuna cu o echipa profesionista in care meritele iti vor fi recunoscute.