Consultant vanzari credite de nevoi personale

RAIFFEISEN BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scurta prezentare a ofertei de lucru.

Consultant Financiar in cadrul departamentului de Vanzari Directe al Raiffeisen Bank. Vanzari de credite catre clienti persoane fizice.

Ce inseamna o colaborare cu Raiffeisen Bank?

-O oportunitate de a va lansa o cariera in domeniul bancar sau pentru cei cu experienta, o oportunitate de a va consolida pozitia dvs pe piata si de a va imbunatati serviciile oferite clientilor, avand in spatele Dvs un renume puternic.

CERINTE

Seriozitate, spirit de echipa, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile acestei colaborari.

-In ziua de azi cel mai mult conteaza banii si experienta. Ca atare va propunem o oferta financiara substantiala care greu poate fi atinsa in alte locuri (acesta nu inseamna ca la noi ar fi usor) si acumularea de noi experiente in domeniul bancar sau imbunatatirea experientei pentru cei care activeaza sau au activat deja in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

Banca