Consultant financiar/Unit Manager

Mihaela Mihailovici PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea noilor clienti
- Participa activ la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative, in conformitate cu politica de vanzari a companiei
- Asigura service post vanzare de calitate clientilor si dezvolta o relatie pe termen lung intre acestia si companie
- Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare
- Respectarea principiilor de munca in echipa
.- Participarea la seminarii si stagii de pregatire
Pentru Unit Manageri :
- recrutare si selectie consultanti,
- raportare activitate,
- stabilirea si indeplinirea targetelor de activitate si rezultate
- participarea la traininguri de management
Va asteptam alaturi de noi

CERINTE

Pentru pozitia de consultant - studii medii sau superioare;
Pentru pozitia de Unit Manager - studii superioare
- Varsta minima - 25 ani
- Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
- Experienta in vanzari constituie un avantaj;
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- Capacitate de a asimila cunostinte noi intr-un timp scurt;
- Motivat financiar si dornic sa-si dezvolte o cariera

BENEFICII OFERITE

- Schema de finantare si comisionare in acord cu performantele obtinute
- logistica pusa la dispozitie de companie
- programe motivationale lunare, trimestriale si anuale
- mediu de lucru profesionist si concurential
- formare profesionala continua oferita de companie
- plan de cariera
- dezvoltare personala

PFA cu activitate in domeniul asigurarilor de viata, in plina dezvoltare cauta consultanti financiari si unit manageri