CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

identificarea si contactarea potentialilor clienti
negocierea si incheierea contractelor de asigurari --de viata,sanatate si generale.
administrarea portofoliului de clienti
creearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
planificarea,organizarea activitati
participarea la sedintele de analiza si training organizate de companie

CERINTE

studii medii/superioare
varsta 25-57 ani
experienta in vanzari directe si/sau consultative--prezinta un avantaj
abilitati de comunicare si negociere,capacitate de analiza financiara
ambitie,perseverenta,tenacitate
seriozitate,capacitate de invatare

BENEFICII OFERITE

nu se ofera contract de munca
castiguri in functie de rezultatele obtinute

program flexibil(part-time),sau full-time--
training basic si continuu de specialitate

oportunitate de promovare pe baza rezultatelor obtinute
management motivational
mediu de lucru profesional si concurential intr-o organizatie in care profesionalitatea este recunoscuta si apreciata