CONSULTANT FINANCIAR/UNIT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

identificarea si contactarea potentialilor clienti
negocierea si incheierea contractelor
administrarea portofoliului de clienti
creearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
planificarea,organizarea si evaluarea activitatii proprii/echipei
participarea la sedintele de analiza si training organizate de companie

CERINTE

studii medii/superioare
varsta 25-57 ani
experienta in vanzari directe si/sau consultative--prezinta un avantaj
abilitati de comunicare si negociere,capacitate de analiza financiara
ambitie,perseverenta,tenacitate
seriozitate,capacitate de invatare

BENEFICII OFERITE

OPORTUNITATE!!!

program flexibil(part-time),sau full-time--CARTE DE MUNCA

training basic si continuu de specialitate

oportunitate de promovare pe baza rezultatelor obtinute
management motivational
mediu de lucru profesional si concurential intr-o organizatie in care profesionalismul este recunoscut si apreciat