Consultant Financiar, Unit Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea activitatii de vanzare;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu partenerii existenti; Identificarea si abordarea de noi potentiali clienti;
- Elaborarea ofertelor de pret in conformitate cu nevoile clientilor;
- Administrarea eficienta a relatiei cu clientii si derularea intregului ciclu de vinzare, incepind de la contractare pina la incasarea integrala a produselor;
- Intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii dobanditi;
- Realizarea targetului de vanzari;
- Prospectarea pietei si cunoasterea competitiei.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari (reprezinta un avantaj);
- Persoana analitica;
- Abilitati de a lucra independent;
- Cunostinte foarte bune de calculator;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati de lucru intr-un mediu activ.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + bonusuri din vanzari
- telefon de serviciu
- posibilitate de promovare in cadrul companiei