Consultant Financiar/ Team Leader

oomniasig life

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Full time/Part time.

- Identificarea si evaluarea necesitatilor financiare ale clientilor pe baza carora se construieste si se prezinta oferta personalizata de servicii.

- Mentinerea relatiei cu clientii.

CERINTE

- Atitudine pozitiva, dinamic, sociabil si perseverent.

- Abilitati foarte bune de comunicare.

- Flexibilitate.

- Experienta in vanzari constituie un avantaj in dezvoltarea profesionala si in cariera.

BENEFICII OFERITE

- Training si suport continuu.

- Posibilitatea unei cariere de succes in domeniul asigurarilor.

- Salariu fix+comision.

Asigurari de Viata este o societate de asigurare si reasigurare specializata în asigurari de viata, o companie dinamica, solida din punct de vedere financiar si cu o imagine puternica, fiind una dintre cele mai cunoscute si mai respectate firme de profil din România.
Compania a fost înfiintata în decembrie 1997 si are un capital social subscris de 16.200.000 RON