Consultant financiar investitii, pensii private

KD LIFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliere produse si servicii financiare, pensii private, asigurari de viata,investitii pe piata de capital, intermedieri credite.

CERINTE

- experienta in vanzari(constituie un avantaj)
- persoana sociabila, comunicativa, dinamica, entuziasta
- exprimare logica si cursiva
-cultura generala vasta
-varsta intre 22-45 ani
-aspect fizic placut
- dorinta de a castiga atat material cat si profesional
-persoana orientata catre o cariera de succes cu posibilitati reale de plan de cariera manageriala pe baza performantelor.

BENEFICII OFERITE

Persoanele care vor fi selectate in urma interviului, datorita abilitatilor si atitudinii potrivite pentru acest job, vor primi:
- training de specialitate
- mediu de lucru placut si modern alaturi de o echipa de profesionisti
- program flexibil
- pachet financiar motivant (finantare +comision+bonusuri)
-pentru cei cu rezultate bune,cursuri de dezvoltare personala, de comunicare, de negociere
-participarea la concursuri cu premii, excursii.

Companie multinationala de servicii financiare, lider european in managementul investitiilor financiare pe bursa de capital din Romania