Consultant financiar investitii, pensii, credite

KD LIFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vederea extinderii companiei in romania, suntem in cautare de consultanti financiari interesati de un parteneriat real cu KD Life.
Postul prevede:
- prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti;
- consultanta cu privire la serviciile financiare oferite de KD Life;
- planificarea si indeplinirea propriilor obiective;
- instruire si perfectionare continua;
- gestionarea si dezvoltarea propriului portofoliu;
- respectarea principiilor de lucru in echipa.

CERINTE

Studii superioare( terminate sau in curs de desfasurare).
Varsta intre 22 - 50 ani.
Experienta in vanzari constituie un avantaj.
Aspect fizic placut.
Excelente abilitati de comunicare si relationare.
Creativitate si disponibilitate de lucru si in conditii de stress.

BENEFICII OFERITE

Cele mai bune compensatii standard din industria asigurarilor.
Cele mai bune sisteme de finantare si bonusuri suplimentare legate de performanta personala.
Programe de pregatire personalizate in vederea evolutiei manageriale.
Oportunitati reale de cariera la nivel de KD GROUP.

Companie multinationala, lider european in managementul fondurilor de investitii .