Consultant financiar investitii, pensii, credite

KD LIFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vederea extinderii companiei pe piata romaneasca, suntem in cautare de consultanti financiari interesati de un parteneriat real cu KD Life.
Postul implica :
- prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti;
- consultanta privind serviciile financiare oferite de KD Group;
- instruire si perfectionare continua;
- planificarea si indeplinirea propriilor obiective atat in vanzare cat si in castigurile financiare proprii;
- gestionarea si dezvoltarea propriului portofoliu de clienti;
- respectarea principiilor de lucru in echipa.

CERINTE

Studii superioare finalizate sau in curs de desfasurare;
Varsta cuprinsa intre 22 - 50 ani;
Experienta in vanzari constituie un avantaj;
Aspect fizic placut;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Interes real in dezvoltarea propriei cariere;
Creativitate si adaptabilitate in orice situatii.

BENEFICII OFERITE

Cele mai bune compensatii standard din industria asigurarilor.
Cele mai bune sisteme de finantare si bonusuri suplimentare in vederea incurajarii performantelor personale.
Programe personalizate de pregatire pentru evolutia in cariera manageriala.
Oportunitati reale de cariera la nivel de KD Group.

Companie multinationala, lider european in managementul fondurilor de investitii .