Consultant Financiar - IMOBILIA CREDIT S.A.

IMPACT Developer&Contractor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza oferta de credite aflate in portofoliul bancilor partenere, atat direct cat si prin parteneri din domeniul afacerilor imobiliare;
Acorda consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti, prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client ;
Urmareste permanent stadiul de lucru al dosarului pana la semnarea contractului de creditare.

Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru.

CERINTE

Persoane energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire;
Studii superioare sau student in ultimul an;
Cunostinte operare PC (WORD, EXCEL, INTERNET);
Orientare catre intampinarea nevoilor clientilor;
Perseverenta in atingerea obiectivelor;
Experienta in vanzari de produse financiare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si provocator;
Posibilitati de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate;
Salariu in functie de experienta si realizari.

SC IMOBILIA CREDIT SA, subsidiara a SC IMPACT Developer & Contractor SA, este o societate de intermediere financiara si servicii de creditare. Fondata in februarie 2005, Imobilia ofera servicii de consultanta persoanelor fizice si juridice de la alegerea bancii finantatoare pana la completarea, depunerea si urmarirea dosarelor de creditare.
www.imobilia.ro