CONSULTANT FINANCIAR - COMPANIE LIDER MONDIAL IN ASIGURARI SI SERVICII FINANCIARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de potentiali clienti pe piata
- planificarea activitatii de vanzare proprie
- crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- gestionarea portofoliului de clienti
- promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte
- dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti
- consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora

CERINTE

- reprezinta avantaj experienta anterioara in domeniul vanzarilor
- spirit de intreprinzator, spirit de echipa
- abilitati de comunicare si negociere
- abilitati de prezentare in public
- bun organizator
- capacitate de analiza
- ambitie, tenacitate, perseverenta

BENEFICII OFERITE

-comision motivant din vanzari, bonusuri, finantare de 2.500 RON/luna
- mediu de lucru profesional si concurential
- traininguri specializate
- posibilitati de avansare ierarhica in functie de performante