CONSULTANT FINANCIAR - Bucuresti, Cluj Napoca, Bistrita, Baia Mare, Tg Mures

CREDIT EUROPE BANK (ROMANIA) S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant vanzari

Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii catre persoane fizice si juridice:

- Card Avantaj;
- Credite de Nevoi Personale.

Prospectare piata, identificare potentiali clienti, realizare target vanzari lunare.

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie un avantaj);
- Absolvent facultate sau an terminal;
- Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu);
- Orientarea catre Client;
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Initiativa si putere de convingere;
- Perseverenta in atingerea si depasirea obiectivelor lunare.

ACCEPTA PROVOCAREA! ALATURA-TE ECHIPEI CREDIT EUROPE BANK

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantelor individuale;
- Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere profesionale in cadrul Credit Europe Bank pe baza unui Proiect de Cariera.

Credit Europe Bank(Romania)S.A. is a part of FIBA - group of companies present in Romania since 1998 with Credit Europe Leasing, Bucharest Mall, Plaza Romania and Gima Superstores. We are an International Bank with 95 branches all over the country.