Consultant financiar- Broker bancar

VIMARO COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam consultanti financiari in domeniul brokerajului bancar, IN TOATE JUDETELE TARII, persoane fizice autorizate (PFA-uri). Contractele cu societatea noastra vor fi contracte de mandat comercial. Practic, veti intermedia relatia intre bancile din portofoliul nostru si clientul final. Acordati consultanta gratuita clientilor ( dvs. veti fi platit din comisioanele pe care bancile le ofera pentru creditele disbursate), intocmiti dosarul de creditare si il ajutati sa obtina suma dorita. Colaborati cu Centrala VIMARO care va fi responsabila cu trimiterea documentelor in analiza si intermedierea directa cu banca.

CERINTE

- PFA-uri inregistrate la Registrul Comertului sau in curs de inregistrare sau societati comerciale cu cod CAEN in domeniul consultantei financiare- brokeraj bancar
- studii superioare ( se accepta si in curs de finalizare)
- cunostintele si/sau experienta anterioara in domeniul bancar constituie avantaj
- dorinta de perfectionare si auto depasire
- bune cunostinte de utilizare PC si accesorii PC
- trebuie sa aveti un scanner, pentru scanarea documentelor pe care ni le veti trimite spre aprobare si trimitere in banca

BENEFICII OFERITE

-comisioane avantajoase in functie de finantator si produsele bancare oferite.

Vimaro Com este o companie care functioneaza in domeniul consultantei financiare, a brokerajului bancar.