Consultant Financiar/Broker

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa te intalnesti cu oamenii,
Sa descoperi impreuna cu acestia nevoile lor financiare,
Sa gasesti solutii pt rezolvarea acestora.
Sa promovezi in piata servicii foarte cunoscute(facilitati fiscale pentru angajatori, pensii, planuri de investitii, planuri financiare copii, asigurari casa si masina etc

CERINTE

Minim 18ani,
Studii:min.bacalaureat-ul
Entuziasm,
- Buna comunicare si seriozitate,
- Sa-ti doresti sa catigi cel putin 1000 Euro,
- Sa vrei sa ai un standard de viata ridicat,
- Tenacitate, ambitie, gandire pozitiva,
- Persoane dinamice dornice de promovare
- Persoane care doresc o cariera de succes,
- Persoane care doresc sa calatoreasca in strainatate, ca o recunoastere a meritelor personale

BENEFICII OFERITE

Castiguri pe masura eforturilor depuse
Concursuri care au ca premii excursii in tara si strainatate
Posibilitatea de a avansa si de a-ti forma propria echipa
Cursuri specializate de pregatire
Cariera pe termen lung