CONSULTANT FINANCIAR BANCAR

credit services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti telefonic si la domiciliul acestora (30%din activitatea dumneavoastra este munca de teren).
- Promovarea unor politici de vanzari apropiate de client.
- Oferirea de asistenta in alegerea solutiei care se potriveste cel mai bine scopurilor urmarite de client.
- Prezentarea ofertei personalizate de servicii de creditare.
- Identificarea si evaluarea necesitatilor financiare ale clientilor.
- Mentinerea relatiei cu clientii.

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un plus (experienta in domeniul bancar constituie un avantaj).
- IMPORTANT - Abilitati bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte .
- Initiativa si putere de convingere.
- Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare.
- Spirit anteprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- laptop
- telefon
- salariu fix plus comision

DESCRIEREA FIRMEI

intermediere financiar bancara