CONSULTANT FINANCIAR ASIGURARI VIATA SI NON VIATA

PFA LINCAN STELA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniul asigurarilor de viata constituie un avantaj major
Prospectare piata si identificare a potentialilor clienti
Promovarea produselor companiei
Intretinerea relatiei cu clientii existenti
Participa la training-urile organizate de companie si la intalnirile cu unit managerul de care apartine

- Instrumente de suport in activitatea de vanzare
- Integrarea intr-o echipa de profesionisti
- Posibilitatea de a detine un portofoliu diversificat (atat viata cat si non - viata)
- Sustinere profesionista pentru licentiere intr-o activitate profitabila

CERINTE

PUNCTUALITATE
SERIOZITATE
LUCRU IN ECHIPA
DORNIC SA AVANSEZE INTR-O COMPANIE DE RENUME
COMUNICATIV

BENEFICII OFERITE

- Pachet de remunerare atractiv perioada nedeterminata (intre 500 - 1500 euro, parte fixa + comision)
- Posibilitate de dezvoltare profesionala si promovare pe trepte de cariera
- Bonusuri trimestriale, semestriale si anuale

LIDER DE PIATA IN DOMENIUL ASIGURARILOR DE VIATA. ASIGURARI DE VIATA, ASIGURARI DE SANATATE, ASIGURARI GENERALE