Consultant Financiar Asigurari de viata

Grawe Romania Asigurare SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie

CERINTE

- Experienta minima in vanzari directe
- Rezistenta la stres si seriozitate
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Experienta pe un post similar si sturiile superioare reprezinta un avantaj
- Program Full Time

BENEFICII OFERITE

Training si suport continuu din partea echipei
Posibilitati de promovare rapida
Pachet financiar motivant

DESCRIEREA FIRMEI

www.grawe.ro