consultant financiar asigurari de viata

zentropy marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectare, stabilire intalniri, analiza necesitatilor personale ale clientilor, elaborare de solutii, incheierea contractelor, servisare contracte, recomandari.

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
Atitudine proactiva si orientare catre client;
Flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
Personalitate placuta;
Abilitati de negociere;
Orientare spre rezultate;
Persoane ambitioase si dinamice, dornice de control asupra castigurilor.

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei :
-Comisioane atractive;
-Sistem de bonusuri trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta;
Program de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale;
Oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale;
Mediu de lucru profesionist. Posibilitatea de a promova in cariera.

Recrutare si selectie in vederea pregatirii de cadre specializate in asigurari de viata pentru colaborare.