CONSULTANT FINANCIAR ASIGURARI

Generali Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea portofolului de clienti, agenti asigurari si a politelor incheiate.
Identificarea potentialior clienti, abordarea lor, stabilirea intalnirilor.
Intocmirea ofertelor impreuna cu Directorul de Sucursala si prezentarea (transmiterea) acestora, in functie de necesitatea clientului.
Incheierea politelor.
Munca individuala in cadrul unei echipe; training de perfectionare gratuit; posibilitati de avansare si cariera;

CERINTE

-Persoana dinamica, creativa, cu spirit de echipa si abilitati de comunicare deosebite,motivata pentru obtinerea unor castiguri deosebite.
-Persoana serioasa,responsabila.
-Prezenta agreabila,capabila sa se conformeze tinutei business.

BENEFICII OFERITE

Venituri din planurile de comision.
Bonusuri in functie de experienta si rezultate
Premii trimestriale si anuale.

De aproape doua secole, GENERALI este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii financiare si de asigurari din lume, un brand care se traduce prin siguranta si increderea acordata milioanelor de clienti de pe 5 continente.