CONSULTANT FINANCIAR ALLIANZ

ALLIANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul Financiar ALLIANZ promoveaza portofoliul largit de produse ALLIANZ: asigurari de viata, asigurari non-life, produse bancare B.C.I.T.

CERINTE

Allianz, compania de asigur¿ri num¿rul 1 în Europa, cu tradi¿ie din 1890 si prezen¿a în peste 70 de t¿ri recruteaz¿ pentru consolidarea unei cariere în promovarea de produse financiare, persoane:
cu o bun¿ organizare;
- studii superioare absolvite sau în curs;
- dorinta de afirmare si câstig;
- experienta în promovarea de asigur¿ri sau produse bancare (de preferat).

PLEASE APLY YOUR CV AT: traian.pirvu.b@allianz-tiriac.ro

BENEFICII OFERITE

Compania ofer¿:

Traininguri gratuite pe tot parcursul carierei

Planul de top-comisioane Allianz

Accesul la planul de bonusuri Allianz

Mediu de lucru dinamic, motivant si profesionist

Posibilit¿ti de avansare rapid¿ în cadrul companiei