consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si contactarea potentialilor clienti
- prezentarea ofertei de produse si servicii
- identificarea nevoilor clientilor si consilierea lor in a lua o decizie corecta si optima
- asigurarea procesului de vanzare si post-vanzare in cele mai bune conditii
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si negociere
- independent si pozitiv, orientat catre client si rezultate
- persuasiv, proactiv, dinamic si organizat
- perseverent, intreprinzator si responsabil
- cunostinte PC
- experienta in vanzari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante, bazate pe performantele realizate
- training in domeniul vanzarilor si training specific asigurarilor, la cele mai inalte standarde
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung, intr-o companie de nivel international
- mediu de lucru dinamic si profesionist
- program flexibil