Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteptam in echipa ...

Daca esti in cautarea unui partener care sa te sustina in dezvoltarea propriei afaceri
Daca iti doresti sa fii corect recompensat financiar pentru activitatea depusa
Daca crezi in importanta pregatirii profesionale si iti doresti sa te dezvolti
Daca iti place sa interactionezi cu oamenii si sa-ti dezvolti in permanenta sistemul de relatii interpersonale
Daca esti in cautarea unei activitati dinamice si plina de provocari.

Responsabilitati:

-sa cunosti si sa intelegi serviciile pe care le oferim
-sa fii capabil sa identifici nevoile de protectie financiara prin asigurare ale unui client si sa ii poti oferi solutiile potrivite, fie ca este vorba de nevoia de protectia oferita de o asigurare de viata, fie ca este vorba de dorinta de a economisi pentru evenimentele importante din viata ori de a investi pentru viitor
-sa mentii relatia cu clientii, informandu-i in permanenta si oferindu-le alternative.

CERINTE

- varsta: peste 27 ani
- experienta in domeniul asigurarilor de viata, sanatate si generale, minim 6 luni
- abilitati excelente de comunicare
- perseverenta
- seriozitate
- dorinta de afirmare/ dorinta de cariera in domeniu
- motivatie financiara puternica
- integritate
- optimism.

BENEFICII OFERITE

Finantare pentru primele 12 luni de activitate
Grile de comisionare progresiva, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate
Acces la programe cursuri specializate organizate in cadrul Companiei
Investirea ca membru al clubului intern de performanta
Bonusuri trimestriale
Bonusuri semestriale
Bonusuri anuale
Reduceri importante la achizitionarea produselor si serviciilor de asigurare, in functie de treptele de cariera atinse (asigurarea bunurilor personale, asigurarea de viata, asigurarea de sanatate)
Mediu de lucru profesionist.