CONSULTANT FINANCIAR

EUREKO ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Abordarea potentialilor clienti
- Identificarea necesitatilor financiare ale potentialilor clienti si oferirea de solutii optime pentru acestea
- Mentinerea comunicarii cu clientii din portofoliu

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Flexibilitate si dinamism
- Ambitie si dorinta de auto-depasire
- Experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Training-uri de formare
- Facilitati in obtinerea licentei de consultant financiar
- Bonusuri in functie de treapta de cariera
- Excursii in tara si strainatate in functie de realizari
- Participarea la training-uri de specializare in functie de performante
- Pachet de salarial atractiv

Eureko Romania ofera solutii profesionale in domeniul asigurarilor si pensiilor, in dorinta de a-si ajuta clientii sa investeasca intr-un viitor mai bun. Si o face de 16 ani. Suntem aici de multa vreme si ramanem alaturi de clientii nostri. Crestem si investim intr-un viitor mai sigur in fiecare zi. Cu grija pentru oameni. Din respect pentru viata.