Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Capacitatea de comunicare si colaborare operativa in echipa
• Cunostinte si deprinderi privind tehnicile de vanzare, de comunicare si persuasiune in vanzari
• Cunostinte, capacitati si deprinderi practice privind modul si procedurile de lucru cu clientii
• Deprinderi foarte bune de operare PC (excel, word, power point)
• Capacitate de implementare proiecte si de gestionare eficienta a resurselor alocate
• Capacitate de planificare si organizare a timpului de lucru
• Capacitate de decizie rapida pe post si de asumare a responsabilitatii
• Integritate si etica profesionala
• Dorinta de implicare, initiativa
• Motivatie solida de autorealizare personala si profesionala

CERINTE

Persoana organizata, atenta la detalii, orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

• TRAINING-uri de specializare in urma carora vei capata cunostinte solide si deprinderi in si din domeniu
• Un plan de cariera foarte clar definit